erbesi_logo_grey.png

Prečo zvoliť práve Erbesi?

Prečítajte si, prečo zvoliť luxusný detský nábytok práve od značky Erbesi. Dozviete sa, na čom si dávame záležať a čo sú pri výrobe detského nábytku pre nás najväčšie priority. 

Variabilita

Luxusný detský nábytok od nás je spojením elegancie, prestížneho vzhľadu a praktických riešení. Niektoré postieľky rastú spolu s Vašim dieťatkom, iné je časom možné prerobiť na nádhernú pohovku. To ale zďaleka nie je všetko – komody, ktoré nájdete v našej ponuke je možné využiť ako prebaľovací pult, vaničku na kúpanie a tiež samozrejme klasickú komodu.

Bezpečnosť

Bezpečnosť a pohodlie dieťatka majú u nás vysokú prioritu. Preto je aj dizajn našich výrobkov podriadený tejto požiadavke – rohy nábytku sú upravené tak, aby sa dieťatko na nich neporanilo, textílie sú vyrábané výhradne z kvalitných a prírodných materiálov, dekorácie sú použité s dôrazom na bezpečnosť.

Praktické riešenia

S luxusným detským nábytkm od nás bude starostlivosť o dieťatko omnoho jednoduchšia. Bočnice na postieľkach je možné zosúvať a to naviac iba jednou rukou, rošt v postieľke je možné nastaviť do rôznej výšky – nemusíte sa k dieťatku zohýnať. Ďalším skvelým pomocníkom sú naše 3v1 komody – komoda, vanička na kúpanie a prebaľovací pult v jednom praktickom prevedení.

Luxus

Luxusný detský nábytok od nás premení každú detskú izbu v jedinečné miesto, v ktorom sa Vaše dieťatko bude cítiť pohodlne a bezpečne a Vy sa môžete tešiť z originálneho a prestížneho vzhľadu detskej izby. Len u nás nájdete detský nábytok so Swarovski elements a mnohé ďalšie dizajnové kúsky. A navyše Vám ušetríme čas a starosti – stačí nás kontaktovať a my všetko potrebné pre starostlivosť o Vaše dieťatko vybavíme za Vás.

Materiály a prevedenie

Bezpečie dieťatka je u nás vysokou prioritou. Dbáme preto aby všetky použité materiály boli kvalitné a bezpečné, dekoračné farby zdravotne nezávadné a spracovanie a dizajn nábytku prispôsobujeme bezpečnosti. Preto náš luxusný detský nábytok spĺňa všetky (aj tie nepovinné) bezpečnostné predpisy a normy.